loading

Fin Cardumis 50 ml

Značka: Finclub | Kód: z84 | Doplněk stravy
Finclub Fin Cardumis 50 ml
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Vegan
× Štítek Vegan garantuje složení pouze rostlinného původu.

Všechny veganské produkty

Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy Fin Cardumis obsahuje výtažek z ostropestřce mariánského, jehož hlavní složkou je látka silymarin. Ostropestřec (Silybum marianum) podporuje normální činnost jater a přispívá k detoxikaci organismu.

5 kapek přípravku Cardumis odpovídá 43,4 mg semen ostropestřece mariánského.

Složení:

  • Normální trávení a funkce jater, pročištění
  • Antioxidant
  • Normální hladina cukru v krvi
  • Normální činnost srdce
  • Přirozená obranyschopnost - odolnost

Přídatné látky:

voda, alkohol cca 51 %

Dávkování:

Užívejte 5 kapek 3x denně s odstupem po jídle, rozřeďte ve vodě. Před použitím protřepejte. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C. Země původu Finsko.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s ostropestřcem mariánským a další produkty na játra.

Informace o značce Finclub

FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a pro český trh FINCLUB vybírá produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. FINCLUB se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

FIN CLUB plus a. s.  Karvinská 21, 737 01 Český Těšín. IČ:25833383

Prohlédněte si certifikát značky Finclub.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
18.11.2009
Yccu už užívám poctivě jeden a půl měsíce včetně Cardumaxu. Při rozboru krve jsem docílila hranici cholesterolu na normál. Zatím jsem velmi spokojena.
18.11.2009
Dobrý den, ráda se podělím o své zkušenosti s produkty. CARDUMAX užívá můj zeť, má nemocná játra a i paní doktorka mu kapky plně schválila. O Bakteviru jsem už psala mnohokrát, to je prostě přírodní zázrak. My ho používáme celá rodina i děti a nedáme na něj dopustit. Naučili jsme se ho užívat, takže stačí než začne období chřipek tak začít dříve dělat prevenci, už si zvláště děti berou Baktevir a stále užívají taky Chlorelu, to jim tak pomáhá, že pokud mají rýmu tak slabší průběh, ale většinou to ustojí bez nemoci. My dospěláci ho užíváme také, já jsem využívala tenkrát 3 balení, pak kůru symbi včetně Chlorely a můžu říct, že 2 roky jsem neměla ani rýmu. Prostě to opravdu ustojím a když cítím, že by přeci jenom bych mohla omarodit, hned nasadím baktevir a věřte,že už druhý den mi vše přejde takže nemoc vůbec nepropukne. No plně každému doporučuji, ale chce to přidat i očistu střeva. Alespoň ze začátku. A další co chválím je detoxikační balíček gynekologický - objednala jsem si ho a využívala, měla jsem 10let problémy s děložním čípkem stále jsem byla pod kontrolou, nakonec mi dělali i konizaci, už jsem si nevěděla rady, chodím každý 3 měsíce na kontroly a odběry, někdy i biopsii mi dělají, a tak už jsem byla zoufalá a tak jsem si začala hledat po zkušenosti s Baktevirem nějaký přípravek a našla jsem tento balíček. Lidi stal se opět zázrak, po využívání mi akorát vyšla kontrola a odběry cytologie, pak jsem byla na mamografu prsou a nakonec na sono prsou, mívala jsem tam malé cysty. Po využívání balíčku mám všechno bez problému vše v pořádku.samozřejmě v mém věku 50let je nutná kontrola, ale nic jiného jsem neužívala a po 10letech se mi to opravdu zlepšilo, beru to za úspěch. Je doporučeno 1 za rok si udělat detoxikaci, tak na to myslím a určitě si ji zase na podzim objednám. Též plně doporučuji všem. Díky za rychlé vždy vyřízení a díky za přípravky které jou opravdu účinné.
18.11.2009
Dobrý den, odpovídám na Váš požádavek, zakoupili jsme výrobky CARDUMAX a SANOGEL. CARDUMAX - po užívání pozorováno celkové zlepšení zdrav. stavu, bylo kombinováno s čaji na regeneraci jater. SANOGEL - po čtrnáctidenním úžívání se neprojevila žádná změna, ani po delší době. Přípravek CARDUMAX užívala jiná osoba a přípravek SANOGEL užívaly dvě osoby a hodnocení stejné.
100%

21.01.2020
100%

21.01.2020
NAHORU