loading

BIO proteinový drink pro vegany 550 g

Značka: PUR YA! | Kód: z43493
PUR YA! BIO proteinový drink pro vegany 550 g
Bio
× Produkt splňuje platné legislativní podmínky pro označení BIO.

Všechny BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

BIO proteinový drink pro vegany je určen zejména sportovcům a osobám s nadměrnou fyzickou zátěží nebo osobám se stanoveným dietním plánem.

Proteinový BIO nápoj je sestaven z kvalitních čistě přírodních ingrediencí v podobě konopného, dýňového, slunečnicového a jahodového prášku, naklíčeného lněného semínka a quinoy, cukru z kokosového květu, agáve a přírodní vanilkové příchutě. Tyto složky byly pěstované v přísně kontrolovaném ekologickém zemědělství. Má snadnou a rychlou přípravu, je ideální pro konzumaci před a po cvičení, kdy nahrazuje jídlo a pomáhá k rychlému doplnění potřebných živin.

Jedinečné složení BIO proteinového drinku pro vegany dodává tělu potřebnou sílu a vitalitu. Nápoj obsahuje vyvážené složení bílkovin, minerálních látek, vitaminů a dalších živin. Proteinový nápoj v bio kvalitě je vhodný pro vegany i pro osoby, které nemohou konzumovat laktózu.

Složení:

Příchuť červený banán - baobab:

53,2 % proteinový mix (konopný, dýňový, slunečnicový), 20,6 % červený banán, kokosový cukr, agáve, naklíčené konopné semínko, naklíčená quinoa, 1,6 % přírodní banánové aroma, 1 % baobab

Příchuť vanilka - jahoda:

53,2 % proteinový mix (konopný, dýňový, slunečnicový), 11,3 % jahody, naklíčená quinoa, naklíčené lněné semínko, kokosový cukr, agáve, 2 % přírodní vanilkové aroma

Příchuť kakao - karob:

56 % proteinový mix (konopný, dýňový, slunečnicový), 10 % kakao, naklíčené lněné semínko, kokosový cukr, agáve, naklíčená quinoa, 1 % karob

Průměrné zastoupení aminokyselin ve 100 g: 2214 mg leucin, 1665 mg valin, 1560 mg glycin, 1493 mg isoleucin, 1414 mg fenylalanin, 1317 mg serine, 1292 mg alanin, 1257 mg proline, 1191 mg lysin, 1118 mg threonin, 1047 mg tyrosin, 851 mg histidin, 671 mg methionin, 628 mg tryptofan, 441 mg cystin, 5,449 mg kyselina glutamová, 3,856 mg arginin, 2,780 mg kyselina asparagová

Dávkování:

Dvě polévkové lžíce prášku rozmíchejte ve 300 ml rostlinného mléka. Ideální jsou přirozeně sladká - rýžová, mandlová, špaldová nebo sójová mléka. Nápoj chutná nejlépe čerstvý a rozmixovaný v šejkru nebo mixéru. Pokud nápoj hned nespotřebujete, uchovávejte ho v lednici a spotřebujte ho ještě v ten den, kdy jste ho připravili.

Balení:

550 g

Upozornění:

Doplněk stravy. Uchovávejte na chladném a suchém místě do 24 °C. Země původu Německo.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další sportovní výživu.

Informace o značce PUR YA!

Značka PUR YA, která je synonymem zdravého životního stylu, se zaměřuje na veganské proteiny a vysoce kvalitní bioprodukty. Veškeré výrobky Pur Ya neobsahují žádné další přísady, laktózu ani lepek. Některé z nich dokonce splňují i požadavky raw stravy.

Pur Ya se specializuje především na sportovce a lidi, kteří dbají na aktivní životní styl a dodržují pravidla zdravé životosprávy. Veškeré produkty jsou vyráběny za přísných podmínek v Německu a Rakousku. Navíc díky spolupráci s místními zemědělskými podniky je dosaženo vysoké kvality 100 % přírodních bioproduktů.

KONTAKT: Allnature, s.r.o., Březhradská 148/3, 503 32 Hradec Králové.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
Tereza
100%

16.10.2018
Určitě doporučuji. Jedná se o velice kvalitní a chutný nápoj.
Pro: Oproti jiným veganským proteinům má skvělou chuť (zkoušela jsem v kombinaci se sojovým mlékem Alpro). Ideální snídaně. Objednávám příchuť Vanilka/jahoda.
NAHORU