loading

BIO Káva Jose Garcia Descafeinado IV. 250 g

Značka: Jose Garcia | Kód: z7768
Jose Garcia BIO Káva Jose Garcia Descafeinado IV. 250 g

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

BIO Káva Jose Garcia Descafeinado IV. je jedinečná káva bez kofeinu.

Kofein se z kávy Jose Garcia Descafeinado IV. extrahuje pomocí speciální švýcarské metody, formou oplachů. Nejlepší vlastnosti dobré čerstvé kávy zůstanou zachovány a vy ani nepoznáte, že pijete kávu bez kofeinu. Příjemná a velmi jemná vůně kávy vás může nyní těšit i několikrát denně, bez zvyšování vašeho krevního tlaku.

Zrnková káva Jose Garcia Descafeinado IV. okouzlí vaše smysly! Je uložena v krásné dárkové tubě, která nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o výjimečnou kávu prvotřídní kvality. Relaxujte s kávou, jejíž vůně vás příjemně uvolní a chuť vás pozitivně naladí do dalšího dne.

Složení:

BIO černá káva

Balení:

250 g

Upozornění:

Skladujte na chladém a suchém místě.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další kávy.

Další informace o produktu BIO Káva Jose Garcia Descafeinado IV. naleznete v článku Je libo šálek jedinečné kávy špičkové kvality?.

Produkt je také v sekcích

Kávy - Arabika - Zdravá výživa

Informace o značce Jose Garcia

Jose Garcia nabízí široký výběr luxusních druhů kávy, které potěší všechny její milovníky. Kávy rozmanitých chutí jsou doplněny o výběr kávy z plantáží nejznámějších a nejuznávanějších světových výrobců, jako je Brazílie, Honduras, Peru, Kolumbie, Etiopie, Nikaragua, Salvador a Mexiko. Značka Jose Garcia je zárukou kvality kávových zrn, přísného dodržování výrobních procesů a správného skladování. Luxusní balení tuto kávu umožňuje využít jako nádherný a velmi vhodný dárek pro muže i ženy bez rozdílu věku. Vychutnejte si šálek kvalitní kávy Jose Garcia každý den.

KONTAKT: Allnature, s.r.o., Březhradská 148/3, 503 32 Hradec Králové.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Poraďte se!

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK