loading

Bio Green Powder - zelený čaj 3 x 25 g

Značka: Phoenix Division | Kód: z4679
Phoenix Division Bio Green Powder - zelený čaj 3 x 25 g

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Zapáchající dech.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Bio Green tea je zelený čaj v bio kvalitě, který se dováží celolistový a teprve těsně před balením prochází speciální úpravou - drcením, aby se porušila krystalová mřížka listu a tím se dosáhlo kvalitnějšího a rychlejšího vyluhování všech látek. Čaj má pak výraznější chuť i aroma.

Se stoupajícím zájmem o zdraví mnozí z nás objevují zelený čaj, jehož účinky jsou všeobecně známé. Nefermentovaný zelený čaj je zdravým nápojem plnohodnotné chuti se staletou tradicí, jehož spotřeba v posledních letech výrazně stoupá v celém západním světě. Tradice Dálného východu, ušlechitlé aroma a schopnost uvolnění se - to vše se spojuje v jediném šálku zeleného čaje.

Podle zásad východních myslitelů, kteří kladli důraz na dobrý zdravotní stav a pozitivní vyzařování jednoty těla i duše, zelený čaj - užívaný vnitřně i zevně - prospívá kráse. Objevte tedy v zeleném čaji bohaté chutě a svojí "čajovou hodinkou" vykonejte něco dobrého pro svoje tělo i duši.

Drcením čajových lístků vysoké kvality se získá nápoj daleko silnější - vydatnější. Díky tomu stačí na jeden hrnek půl lžičky čaje. Aby kvalita a aroma vydržely co možná nejdéle, je čaj balen v ochranné atmosféře do speciálních trojvrstvých sáčků, které jsou hermeticky uzavřeny. Vnitřní vrstva je tvořena potravinářskou fólií.

Čaj je možno popíjet v průběhu celého dne až do 17. hodiny (týká se zejména těch, kteří trpí nespavostí), nemá žádné vedlejší účinky a není návykový. Zelený čaj se může používat i zevně jako pleťová voda, na osvěžení unavených nohou, na regeneraci pokožky spálené sluncem apod. Použitou sedlinu nevyhazujte, ale nařeďte a použijte na zalévání pokojových rostlin či zahrádky. Budete překvapeni pozitivní změnou v růstu.

Složení:

 • Antioxidant
 • Normální činnost srdce
 • Metabolismus lipidů
 • Normální stav kostí
 • Dentální zdraví
 • Fyzické a psychické stimulace/povzbuzení
 • Normální stav pokožky
 • Kontrola tělesné hmotnosti
 • Normální hladina glukózy v krvi
 • Osvěžení těla - duševní a fyzické schopnosti
 • Vitalita - tonus - únava
 • Kognitivní a duševní zdraví
 • Spánek - koncentrace
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Kognitivní výkon
 • Bdělost - relaxace
 • Termogenese - energetický výdej
 • Vylučování vody z těla

Jak používat:

Polovinu přiložené čajové lžičky nasypeme do hrnku a zalijeme horkou vodou, ne vařící vodou. Voda by měla mít cca 80 °C. Po vypití lze sedlinu zalít ještě jednou, tentokrát vařící vodou. Vznikne čaj sice chuťově jemnější, ale pořád s obsahem hodnotných látek. Znamená to, že dodávané množství čaje vystačí na dvojnásobné množství hrnků.

Balení:

3x 25 g = 125 šálku

Upozornění:

Bez konzervačních látek a chemických přísad.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další čaje.

Informace o značce Phoenix Division

Společnost Phoenix Division již od roku 1991 s láskou a tradicí míchá čaje Hannasaki. Tisíce let byly tyto přírodní čaje drahocenným zdrojem zdraví, síly, vitality a krásy, a to nejen pro mistry Kung Fu, Čchi-kung a Tai Chi v celé Číně, ale také pro běžné obyvatele. Mnoho historických čínských osobností, které se dožili vysokého věku a byli špičkou v bojových uměních, pili právě čaje, z kterých Phoenix Division vyrábí své směsi. Suroviny na čaj jsou dováženy přímo z Číny – přesto si ale vždy udělají i krátkou zastávku v menším německém městě poblíž Hamburku u firmy Wollenhaupt. U firmy Wollenhaupt jsou na základě nařízení EU č. 834/2007 a 889/2008 o ekologické produkci a pěstování ročně prováděny kontroly pěstování nezávazným subjektem. Od roku 1994 dováží firma Wollenhaupt pouze fairtrade čaje. Tea Trading Department Wollenhaupt je od roku 2014 členem Ethical Tea Partnership

KONTAKT: SANTA spol. s r.o., Masarykova 549/32, 268 01 Hořovice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

My ale ctíme zdravý lidský rozum a schopnost najít si informace o bylinách ve veřejně přístupných zdrojích, kupříkladu na CELOSTNÍ MEDICÍNĚ.

Recenze


95%
Hodnocení
16.02.2017

S čajem Bio Green Powder jsem spokojená, pomáhá mi k dobrému trávení a je chutný. Dávám si ho tak 4x denně, téměř po každém jídle. Budu si ho kupovat opět.

14.10.2016

S čajem Bio Green Powder jsem velmi spokojená. Je vynikající, budu si ho objednávat dále. Působí velmi dobře na trávení, je mi po něm dobře (i když sním "nezdravé" jídlo). Většinou ho piji několikrát za den a mám dojem, že mi i snižuje tlak (občas mi trochu vyskočí nad normu, většinou tehdy, když si čaj nedám přes den). A myslím, že mi i snížil cholesterol, který jsem kvůli štítné žláze měla trochu vyšší. A myslím, že mě i trochu uklidňuje, když jsme ve stresu. Má příjemnou chuť a sedlinu používám na hnojení pokojových květin.

23.04.2014

Čaj Bio Green Powder má příjemnou chuť i v druhém nálevu, snadnou přípravu. Opravdu osvěžující nápoj.

20.03.2014

Čaj Bio Green Powder má příjemnou chuť i v druhém nálevu, snadná příprava. Opravdu osvěžující nápoj.

09.01.2014

Green Powder má příjemnou chuť i v druhém nálevu, snadnou přípravu. Opravdu osvěžující nápoj.

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK