loading

Baobab - 100% přírodní ovocný prášek 100 g

Značka: Chlorella Centrum | Kód: zAKCE0062
Chlorella Centrum Baobab - 100% přírodní ovocný prášek 100 g

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Trávení.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Baobab - 100% přírodní ovocný prášek je silný antioxidant, který bojuje proti předčasnému stárnutí. Obsahuje velké množství vlákniny, které usnadňuje zažívání. V Baobabu je obsaženo větší množství vitamínů než v ovoci. Ovocný prášek z Baobabu má výtečnou, jemně citrusovou chuť.

Složení:

100% přírodní ovocný prášek z baobabu

Dávkování:

Užívejte 5-15 g (1 čajová lžička = 5 g) 1-2x denně. Prášek je možné rozmíchat ve vodě, džusu nebo mléčných výrobcích.

Balení:

100 g - dávka 3-20 dní

Upozornění:

Výrobek není určen k pužívání jako náhrada pestré stravy a není určen dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v suchu a temnu. Země původu Senegal.

Informace o značce Chlorella Centrum

Společnost CHLORELLA CENTRUM, s.r.o. byla založena 1. října 2004, jako nástupce firmy Fitmin, která zde prodávala Chlorellu již od roku 1999. Program distribuce Chlorelly jsme začínali s přesvědčením, že chlorella patří k nejcennějším nutričním doplňkům, které na světě existují. Naše česká firma CHLORELLA CENTRUM s.r.o. vsadila na tradici, kvalitu, čistotu a serióznost. Veškerý objem Chlorelly dovážíme od jednoho z největších světových pěstitelů a zpracovatelů, který sídlí uprostřed čisté přírody. Nabízíme přírodní tablety ze zelené sladkovodní řasy, která přispívá ke zkvalitnění obranyschopnosti organismu člověka a řadu Chlorella Pura Cosmetics - kosmetické přípravky, jejichž účinnou složkou je CGF (Chlorella růstový faktor), extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.

KONTAKT: Chlorella centrum s.r.o., Příkopy 901, 517 41 Kostelec nad Orlicí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU