loading

Bambusové utěrky 20 ks

Značka: Ecoegg | Kód: z55466
Ecoegg Bambusové utěrky 20 ks

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Bambusové utěrky plně nahrazují běžné drahé papírové utěrky. Jsou opakovaně použitelné - jednoduše je vyperte, usušte a použijte znovu.

Bambusové utěrky jsou vyrobeny z organického bambusu, jsou mimořádně pevné a extra absorpční. Bambus je jednou z nejvíce absorpčních přírodních látek. Saje až 10x více než běžný kuchyňský papír.

Jak používat:

Používejte je vlhké nebo suché, jsou vhodné na jakoukoliv rozlitou tekutinu, špínu, běžné čištění, utírání prachu, leštění nebo mytí podlahy. Nikdy nepoškrábou a nezanechávají žádná vlákna. Používejte je opakovaně - znovu a znovu. Jednoduše je vyperete, usušíte a znovu použijete. Praním utěrky ještě více změknou a zvýší se jejich absorpční schopnost. Takže v této jediné roli získáte utěrky až na 1700 použití. Výrazně ušetříte peníze a navíc uděláte také něco pozitivního pro naše životní prostředí.

Balení:

20 ks (až 85 použití)

Upozornění:

Můžete je prát i v pračce na maximální teplotu 40 oC, ale nepoužívejte aviváž. Usušte na vzduchu, nepoužívejte sušičku prádla.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další produkty na úklid.

Informace o značce Ecoegg

Společnost Ecoegg zprostředkovává zákazníkům ekologické výrobky, které šetří peníze a jsou příznivé pro životní prostředí. Ecoegg chce změnit pohled na některé výrobky v domácnosti tím, že poskytne alternativu k tradičnímu zboží.

Více informací naleznete na videu zde.

KONTAKT: BZS s.r.o., Stromová 17, Bratislava 831 01.

Zajímá vás Ecoegg víc? Podívejte se na video.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU