loading

Balzám po opalování (Baume Apres Soleol Auto Bronzant) 150 ml

Značka: Clarins | Kód: kCL1145110
Clarins Balzám po opalování (Baume Apres Soleol Auto Bronzant) 150 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Péče pro dlouhodobě krásné opálení.

Vlastnosti:

  • extrakt z melounu,
  • zklidňuje a regeneruje pokožku po opalování,
  • zvýrazňuje opálení,
  • vhodný pro všechny typy pleti.

 

Jak používat:

Aplikujte po opalování na umytou pokožku.

Informace o značce Clarins

CLARINS se zrodil z vášně jednoho muže, Jacqua Courtina. Během svých studií medicíny došel k závěru, že pro ženu je otázka krásy stejně důležitá jako její zdraví. "Pro ženu líbit se sobě a druhým, znamená existovat." S tímto přesvědčením otevírá v roce 1954 první institut CLARINS, kde z kosmetického ošetření učinil opravdovou terapii. 

Kosmetika CLARINS odjakživa upřednostňuje rostlinné složení svých produktů. V laboratořích lékaři, biologové a kosmetologové analyzují a testují tisíce rostlin s jediným cílem: využít nejúčinnější extrakty v té nejlepší koncentraci pro optimální výsledky. 50letá praxe ošetření v institutech, výjimečné metody, výtečná znalost estetických problémů žen, to je celá síla značky CLARINS. Filosofie značky CLARINS zní: seriózně se starat o krásu žen, spojit štěstí a zdraví všech žen a mužů, a nabídnout jim nejlepší produkty za přijatelné ceny. 

Dnes je kosmetická značka CLARINS zastoupena ve 150 zemích a má v celém světě milióny věrných zákaznic. A tato věrnost má svůj důvod... Značka Clarins byla výhradním dodavatelem kosmetiky pro Českou miss 2010!

Nechte se hýčkat luxusní pleťovou a tělovou kosmetikou.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU