loading

Arterin 120 tbl.

Značka: Omega Pharma | Kód: z43549 | Doplněk stravy
Omega Pharma Arterin 120 tbl.
Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Arterin je účinný a dobře tolerovaný přípravek pro udržení normální hladinu cholesterolu.

Arterin, který obsahuje 10 mg monacolinu-K v každé tabletě, lze užívat dlouhodobě a bez vedlejších účinků.

Složení v 1 tabletě:

 • Při přívodu 10 mg monakolinu K z přípravků z červené fermentované rýže denně přispívá konakolin K k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Přídatné látky:

mikrokrystalická celulóza, celulózový gel, fosforečnan vápenatý, maltodextrin (plnidla), zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, zesíťovaná celulozová guma, stearát hořečnatý, oxid křemičitý (protispékavé látky), polyvinylpyrrolidon (stabilizátor)

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně při jídle, přednostně večer.

Balení:

120 tablet - dávka na 4 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte v období těhotenství a kojení. Nedoporučuje se užívat současně s léky na snížení hladiny tuků v krvi a při potížích s játry nebo ledvinami. Nedoporučuje se užívat současně s grapefruity nebo jejich šťávou. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na cholesterol.

Produkt je také v sekcích

Problematiky - Cholesterol

Informace o značce Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická společnost specializovaná na vývoj, výrobu a prodej zdravotnických prostředků, doplňků stravy a medikální kosmetiky na lékárenském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí nadnárodní skupiny Omega-Pharma se sídlem v Belgii a působností ve 40 zemích světa.

Od počátku svého vzniku je Omega Pharma marketingově řízenou firmou se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a výslednou spokojenost. Je držitelem řady patentů a unikátních řešení aplikovaných do vysoké účinnosti výrobků jednotlivých produktových řad.

KONTAKT: OMEGA PHARMA a.s., Drážní 253/7, 627 00 Brno - Slatina.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


98%
Hodnocení
14.03.2019

Užívám několik let na snížení cholesterolu. Úplně jsem vysadil předepsané léky od doktora a pomocí arterinu udržuji hladinu cholesterolu na hranici tolerance bez dalšího omezení (jídlo apod).

21.11.2017

Využíval jsem celé jedno balení Arterinu a má to cosi do sebe. Po odběru krve jsem měl o něco nižší hodnoty cholesterolu.

16.08.2017

Arterin jsem užívala již před tím. Dostala jsem jednu dávku od známé a protože jsem byla velice spokojena, objednala jsem si další balení. Nevím jak třeba ostatní uživatelé, ale mně velice pomohl. Samozřejmě se k tomu problému snažím i zdravě jíst. Proto bych z mé strany výrobek doporučila.

23.06.2017

Pokud jde o produkt Arterin, zaznamenala jsem díky jeho užívání velice pozitivní výsledky. Dlouhodobě se mi hladina celkového cholesterolu pohybovala v hodnotách 6,5-6,8 mmol/l. Dietou se mi sice podařilo snížit celkový cholesterol na 5,9 mmol/l, avšak v srpnu loňského roku se v rámci preventivní prohlídky tato hodnota vyšplhala již na 7,0 mmol/l a LDL cholesterol na 5,15 mmol/l. Na internetu jsem objevila tento produkt a po využívání prvního balení a mírné úpravě životosprávy jsem si nechala udělat kontrolní vyšetření. Výsledky ohromily nejen mě, ale i mou lékařku: celkový cholesterol 4,65 mmol/l a LDL cholesterol 3,16 mmol/l. Takovéto hodnoty jsem u sebe nezaznamenala minimálně posledních 10 letech (letos mi bude 65 let). Jelikož jsem léčbu statiny odmítla pro jejich značné nežádoucí účinky, hodnotím Arterin jako super přírodní doplněk stravy a pokračuji i nadále s jeho užíváním.

13.06.2017

S produktem Arterin jsem velmi spokojena, po necelém měsíci užívání se mi cholesterol snížil o 1,5 stupně. Hrozilo mi nasazení léků na snižování cholesterolu, který mi loni z ničehož nic vystoupil až na 8,3 a žádnou dietou se nedařil srovnat do únosné míry. V srpnu při kontrolním odběru byl 7,8 a na základě toho jsem začala brát Arterin. V září další kontrolní odběr již byl 6,3 a vyšší hladina je způsobena hodnotou HDL cholesterolu.

NAHORU