loading

APO-Lactobacillus ATB 15 kapslí - SLEVA - EXPIRACE

Značka: Apotex | Kód: zSLEVA0707
Apotex APO-Lactobacillus ATB 15 kapslí - SLEVA - EXPIRACE

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Imunita.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Přípravek APO-Lactobacillus ATB představuje jedinečnou kombinaci 10 kmenů aktivních mikroorganismů v počtu 12 miliard v 1 kapsli, doplněných o 100 mg extraktu z brusinek.

Moderní komplex APO-Lactobacillus ATB aktivních mikroorganismů s brusinkovým extraktem přispívá ke zmírnění vedlejších účinků antibiotik na trávicí trakt, k obnově přirozené mikroflóry a k normální činnosti imunitního systému.

Kombinace 10 druhů probiotických bakterií:

  • Lactobacillus casei (28 %),
  • Lactobacillus rhamnousus (20 %),
  • Lactobacillus acidophilus (15 %),
  • Bifidobacterium breve (10 %),
  • Lactobacillus plantarum (10 %),
  • Lactococcus lactis ssp. lactis (5 %),
  • Streptococcus thermophillus (5 %),
  • Bifidobacterium longum (3 %),
  • Bifidobacterium bifidum (2 %),
  • Lactobacillus fermentum (2 %).

Přídatné látky:

glukóza (zvlhčující látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), inositol (stabilizátor), želatina (obal kapsle), barvivo E171

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně.

Balení:

15 kapslí - dávka na 15 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další probiotika a prebiotika.

Informace o značce Apotex

Společnost APOTEX ČR byla založen v roce 1992 a je nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti. Nabízí více než 70 registrovaných generických přípravků v přibližně 160 typech balení a dávkování. Sortiment firmy APOTEX se zaměřuje zejména na oblast všeobecné medicíny, kardiologie, revmatologie, psychiatrie, neurologie, urologie, onkologie a oftalmologie. Od roku 2008 nabízí řadu prémiových doplňků stravy. Orientuje se především na enzymatické přípravky, probiotika, výtažky z brusinek a nově na zdravotnické prostředky.

KONTAKT: Apotex (ČR), spol. s r.o., Na Poříčí 1079/3a, 110 00 Praha 1.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU