Starlife > Multi Star (Maximol Solution) 500 ml > Recenze (15)
Dobrý den, subjektivně bych hodnotil Multi Star jako dobrý podpůrný prostředek pro zdraví.
Dobrý den, s přípravky Immunity Star a Balancer Klas jsem velmi spokojena. Hlavním důvodem, proč jsem začala brát tento přípravek, bylo, že jsem dost často trpěla na opary. Bohužel se mi vždy neudělal jen jeden, ale několik a hlavně na rtech. Nemohla jsem nic pít ani jíst. Vyzkoušela jsem toho hodně, ale Immunity Star je bezkonkureční a v kombinaci s Vectavirem zabíral celkem rychle. Když jsem pociťovala, že se mi zase dělá opar, brala jsem 3-5x za den 1-2 tobolky Imunnity Star a ret jsem potírala Vectavirem. Buď se mi opar vůbec nevyrazil anebo jen v malé míře a do třech dnů bylo po oparu. Před užívám Immunity Star mi hojení trvalo skoro 14 dnů. Nyní si už ani nevzpomínám, kdy jsem měla opar naposledy, proto Immunity Star používám dále na podporu imunity - před nachlazením atd. hlavně v období podzim - zima a na jaře. Pro druhý přípravek jsem se rozhodla až po přečtení informačního letáku a objednala jsem jej pro taťku. Má 78 let a zdravotní potíže, které sebou stáří přináší. Balancer Klas se mi zdál jako nejvhodnější a opět můžu potvrdit, že mě nezklamal. On sám říká, že se cítí lépe a je to na něm i vidět, což mi potvrdili i příbuzní a zároveň jsem byla požádána o objednání tohoto přípravku i pro ně. Z Vámi nabízených přípravků máme ještě odzkoušen sirup MultiStar. Užíval ho partner a moje maminka a oba se po něm cítili vitálnější, únava je přešla a získali více energie. Jsem moc ráda, že jsem navštívila Vaše internetové stránky a tyto stránky doporučuji i lidem z mého okolí, bohužel se někdy setkám s odezvou, že jsou cenově dražší. Ale já i přesto zůstávám věrná těmto přípravkům, které jsou z bylin, než rvát do sebe spoustu léků (za které musíte v lékárnách zaplatit a ceny se stále zvedají), vždyť zdraví máme jen jedno.
Hezký večer, odpovídám na váš dotaz, jak jsem spokojená s objednanými výrobky od vás. Co se týká přípravku Multi Star, na ten můžu psát pouze pochvalně: znám jej už dlouho a taky ho užívám, i když občas s přestávkami. Je to přípravek, který je lahodný nejen svou chutí, o jeho rychlé vstřebatelnosti jsem přesvědčena, ale hlavně po užívání Multi Staru se stále cítím v pohodě a celkově pozitivně naladěná a vyvážená. Myslím, že člověk dokáže zvládnout více zátěžových situací a věcí, než kdyby jej neužíval. Proto doporučuji všem a děkuji za něj.
Dobrý den, ráda vám odpovím, jak jsem spokojená s objednanými výrobky od vás. Co se týká Multi Staru, znám ho již dlouho, protože jsem s ním měla výborné zkušenosti a mám doposud (člověk se po něm cítí vitálnější, pohodovější). Mohu ostatním zákazníkům jen doporučit. Sice je poněkud dražší, ale je lepší investovat do zdraví, než např.do cigaret :-(( Přeji všem pohodové letní dny.
Celadrin mě pomáhá na klouby jako jediný doplněk z nabídky na trhu. Jsem s ním velmi spokojená a bez bolesti! Užívám jej 2x denně již asi 3 měsíce. Multi Star bere manžel také s pozitivním výsledkem proti únavě, postavil jej na nohy při velké pracovní zátěži. S přípravky z rakytníku - 100% Rakytníkový olej 50 tob. + 10 tob. ZDARMA, Denní krém s rakytníkovým olejem 50 ml - jsem také spokojená. Mám suchou a citlivou pleť a krém je velice příjemný a dobře se vstřebává.
Dobrý den, Multi Star si myslím, že je opravdu dobrý, takový životabudič :-)
Dobrý den, jelikož jsem zboží objednával pro příbuzné, mám jen zprostředkované informace. Multistar - byl pro osobu starší 70 let. Po užívání se jí zvětšila energie, méně bolela záda, menší závratě.
Dobrý den, o výrobcích Osteo Star, Multi Star a Cell Guard jsem se dozvěděla v internetové poradně od lékaře. Ráda vám odpovím na dotaz, protože jsem s těmito produkty velice spokojená. Moje potíže se hodně zlepšily, ačkoliv jsem trochu lajdák a neužívám je v plném množství (často zapomenu), mám pocit úlevy. Vzorky krému Botoceutical, Dermorevital a Cellulitis jsem ještě ani nevyzkoušela, protože mám velmi citlivou pleť, po všem mi zčervená, tak jsem k těmto kosmetickým přípravkům opatrná. K tomu nemohu tedy sdělit nic.
Dobrý den, Multi Star jsem už zakoupil čtyřikrát, má výborné výsledky, žena trpí krevní anémií a na hematologii nevěřeli svým očím, jak se jí upravil krevní obraz.
Dobrý den, s přípravkem Multi Star jsem spokojená, kupuji je pro mé dva syny a mohu říci, že opravdu nejsou nemocní proti tomu, co dříve. Přípravek vážně výborně posiluje imunitu a chrání organizmus. Krém jsem nevyzkoušela, protože mám suchou a velmi citlivou pleť, takže dost problematickou, po nevhodném příravku se vždycky osypu a nadělají se mi červené skvrny po obličeji. Přeji vám krásný den a mnoho spokojených zákazníků.
Výrobek Multi Star (Maximol solution), který jsem u vás zakoupila jsem znala již dříve. Při dlouhodobém kojení jsem začala pociťovat deficit minerálů tím, že mě začaly bolet klouby celého těla a cítila jsem se unavená. Stravuji se relativně zdravě a v mé stravě je dostatek různé zeleniny, semen a mořských řas, ale zřejmě je mé tělo nedokáže vstřebat z potravy v dostatečném množství - když teď živím ještě miminko. Zní to jako hloupý reklamní trik, ale po týdnu užívání maximolu byly mé klouby bez bolesti a i energie už jsem měla víc. Ještě nějakou dobu (cca 2 měsíce) jsem v užívání pokračovala. Nyní (stále ještě kojím - děťátku je 1,5 roku) když pocítím větší únavu nebo dokonce bolest v kloubech vracím se s úspěchem opět k Maximolu. Nechci být závislá na potravinových doplňcích, ale pokud nebudu schopna v extrémních situacích zajistit tělu vše nezbytné, ráda po nich opět sáhnu.
Váš přípravek užívá můj muž již delší dobu na doporučení lékaře, který se zabývá akupunkturou a zásadně doporučuje léčiva tohoto typu. Multistar řadíme mezi ty nejlepší. Děkuji za váš zájem a přeji krásné vánoce a hodně úspěchů v Novém roce.
Se všemi výrobky jsem velmi spokojena. Přípravek Multi Star je vynikající. Dávkuji jej 1x denně - večer před spaním celý uzávěr. Účinky jsou kupodivu znatelné již po několika dávkách. Celkově jsem vitálnější, dokonce jsem upravila i váhu, zlepšil se mi stav pleti. Užívám již třetí balení, vždy po 14 denní pauze. Pro výbornou chuť se těším na své večerní zdravé mlsání.
Dobrý den, přípravek Multi Star hodnotím jako neocenitelný- napomohl mi překonat patnáct let trvající zdravotní problémy- chronický únavový syndrom.
Dobrý den, Multi Star jsem právě dnes doužíval. Po jeho využívání se cítím méně unavený a jsem čilejší. Dříve když jsem přišel odpoledne z práce tak jsem třeba na 20 min. únavou usnul a teď se mi vůbec nechce. Tak jeho působení na mě hodnotím kladně.
Zde najdete informace a možnost objednání přípravku Starlife Multi Star (Maximol Solution) 500 ml
Vše pro vaše zdraví
Vaše dotazy a připomínky posílejte na emailovou adresu info@prozdravi.cz











